Choose your pricing plan

  • Joint 2 hours

    £60
    Every week
    2 children studying in the same hour for 2 lessons weekly
     
    • 1 lesson weekly

      £24
      Every week
       
      • 2 lessons weekly

        £48
        Every week
         
        • 3 lessons weekly

          £72
          Every week
           
          • 4 hours weekly

            £96
            Every week
             
            • Individual Lessons

              £23
               
               
              • A Level

                £30
                Every week
                 
                • 1 Hour
              • A Level

                £60
                Every week
                2 Hours